Výroba plastových oken a dveří Hradec Králové

Vyrábíme z profilů firmy REHAU jedním z vedoucích výrobců na trhu se systémy plastových stavebních prvků. REHAU nabízí velmi širokou paletu produktů 5-komorových a 6-komorových okenních systémů až po systémy, určené pro tzv. pasivní domy nebo profily z alternativních materiálů - viz. stavební prvky REHAU.

Pro optimální tepelnou izolaci s moderním designem - systém REHAU Brillant-Design s 5-ti komorami a konstrukční hloubkou 70 mm a GENEO® - ultrastabilní okenní profil s 6-ti komorami a konstrukční hloubkou 86 mm, garantuje vynikající tepelnou izolaci.

REHAU Brillant-Design.jpg (59kb)

Celoobvodové kování

Plastová okna a dveře jsou dodávána s kováním SIEGENIA německé firmy VHB, která je jedním z největších dodavatelů stavebního kování v Evropě. Kování je celoobvodové, ovládané jednou kličkou a uzavírající okno po celém obvodu.

Stále vyšší zájem o posuvné dveře:

Bezpečnost vchodových dveří zajišťuje:

KFV_AS 2750.pdf (215kb)

Izolační skla

Plastová okna jsou prosklena izolačním dvojsklem firmy AGC. Součinitel prostupu tepla lze snížit použitím speciálních skel s povrchovou úpravou a plynovou náplní. Izolační dvojskla mohou být vyrobena s meziskleními mřížkami v barevných provedeních odpovídající barvě plastového profilu.

Vchodové a balkonové dveře jsou rovněž proskleny izolačními dvojskly, nebo dveřními panely firemperito