Okenní a fasádní prvky REHAU

z profilů REHAU nabízejí trvalou kvalitu a extrémně široký výběr tvarů, barev, dekorů, stylů a druhů otevírání. Nejrůznější tvary oken a druhy otevírání pro rekonstrukce a novostavby je možné vybírat z mnoha variant - otvíravě-sklopná, otvíravá, sklopná a výklopná, vícedílná se sloupky a poutci, dvoukřídlá bez pevných sloupků, otočná, s pevným zasklením, šikmá a oblouková, s příčkami.

Široký výběr barevného provedení umožňuje individuální design. Speciálním postupem se ve výrobním závodě nanáší na profily barevná strukturovaná fólie - kašírování fóliemi, nebo si ze vzorníku RAL můžete vybrat požadovanou barvu a systémem lakovaných profilů REHAU Acryl-II je možné si nechat nalakovat profily a nebo použít hliníkové krycí lišty, které lze eloxovat nebo lakovat práškovými barvami z celé palety RAL.

S výrobním programem REHAU splníme všechny Vaše požadavky na tepelnou izolaci. Dokonce i v případě nízkoenergetických nebo tzv. pasivních domů. Úspora energií je pro nás základním principem. V tepelně izolačních oknech s vysokou účinností se využívá vzduchu jako izolačního média a více těsnících rovin zamezuje průvanu. Vybírat si můžete ze systému REHAU: viz níže.

Brillant DESIGN.pdf (1,12Mb)

Geneo.pdf (1,71Mb)

ED86.pdf (448kb)

Silver DESIGN.pdf (239kb)

Okenní profilové systémy REHAU jsou přizpůsobeny pro všechny druhy moderních zasklení a dosahují v kombinaci s odpovídajícím druhem skla požadované hodnoty hlukové izolace - viz. Třídy zvukové izolace podle ČSN ISO 8402.

Třídy zvukové izolace podle ČSN ISO 8402.jpg (134kb)

Dobrý zdravotní stav a životní pohoda lidí jsou stejně důležité aspekty jako prevence proti poškození staveb, způsobenému příliš vysokou vlhkostí. REHAU má právě pro tuto oblast k dispozici několik možností, které řeší problematiku odstranění vlhkosti jednoduchými úpravami na křídlovém profilu. Na výběr je několik systémů spárového větrání, např. pomocí úpravy těsnění, pomocí částečně perforovaného těsnění, hřebenového profilu, vyfrézovaných otvorů, větrací kanál REHAU a kompletní stavební prvek REHAU-Climamat.

Neméně důležité je účinné zabezpečení proti vloupání přesně podle Vašich potřeb. Na výběr jsou opatření jako uzamykatelné kliky, zesílené díly kování s hříbkovitými čepy, zajištění proti vysazení, vícebodové zamykání a bezpečnostní sklo.